Babor – Gabinet kosmetyczny

O nas

O gabinecie

Gabinet nasz funkcjonuje w mieście Białystok od 1982 roku. Od 17 lat jest autoryzowany przez niemiecką firmę „Babor”, od wielu lat uznawaną przez profesjonalistów za najlepszą firmę kosmetyczną na polskim rynku. Obecna siedziba gabinetu to około osiemdziesiąt metrów kwadratowych powierzchni w centrum miasta przy ulicy Malmeda. Pomieszczenia zajmują dwie kondygnacje i spełniają wszelkie wymagania stawiane placówkom o tym profilu działalności. W gabinecie znajduje się sześć zamykanych kabin w których wykonuje się różne zabiegi i dwie toalety w tym jedna z kabiną prysznicowa.

Zespół i doświacznenie

Firma to nie tylko kosmetyki i sprzęt ale i personel o wysokich kwalifikacjach zawodowych, wieloletniej praktyce popartej szkoleniami w Polsce , Niemczech, certyfikatami i dyplomami. Nasze osiągnięcia to między innymi wyróżnienie w konkursie „Super Salon” w 1999 roku, w listopadzie 1999 roku wicemistrzostwo Polski w makijażu permanentnym a w roku 2006 pierwszą nagrodę w najbardziej prestiżowym konkursie „Super Salon”. Fachowość, rzetelność, miła rodzinna atmosfera i profesjonalne doradztwo to cechy firmy, które doceniane są przez klientki. Od trzydziestu lat współpracujemy z dermatologiem, onkologiem i lekarzem medycyny estetycznej.

Kosmetyki

Oferujemy profesjonalną pielęgnację w oparciu o sprawdzone przez nas kosmetyki. Stosowane preparaty zawierają naturalne składniki, witaminy i substancje aktywne dające oczekiwane efekty kosmetyczne. Pracujemy na najlepsze markach i technologiach dostępnych na rynku:

Przyjdź do naszego salonu

Każdy nosi w sobie piękno ale nie każdy potrafi je odkryć