Zapoznaj się z naszą ofertą

Makijaż

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 3-5 lat. Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i rzęs oraz do poprawienia kształtu ust, linii brwi, rozświetlenia ust oraz do retuszowania plam barwnikowych, blizn i tatuaży. Wykonujemy go metodą numer 1 na świecie Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Conture Make – Up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobieranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnych kolorów ust.

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w skórze i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny ok. 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te ustępują najpóźniej do dnia następnego.

Przez 4 dni po zabiegu skóra poddana barwieniu nie powinna być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą i nawilżać kremem oferowanym przez osobę wykonującą makijaż. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, solarium, ani przebywać w miejscach nasłonecznionych. Około 2-3 dnia po zabiegu naskórek w miejscach poddanych zabiegowi zaczyna się złuszczać wraz z częścią barwnika. Jest to proces naturalny. Około 5-7 dnia po zabiegu kolor traci 50% intensywności wyjściowej. Metoda nie powinna być stosowana w czasie ciąży, infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę i cukrzycę oraz przyjmujących leki sterydowe.

1-2 tygodnie po zabiegu należy przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów (korekta I). Jeżeli w jakimś czasie po zabiegu i korekcie zauważą Panie pewne niedoskonałości mają Panie prawo jeśli to będzie uzasadnione do ewentualnej II bezpłatnej korekty. Każda następna korekta do roku po wykonanym wynosi w przypadku brwi 200zł, kresek 150 zł. Po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny wycenia się na połowę wartości pierwszej wykonanej usługi. Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Dlaczego wybieramy metodę Long-Time-Liner®?

To najwyższa jakość wykonania a także bezwzględna czystość i higiena potwierdzona przez wielu lekarzy i profesjonalistów medycznych.

Zalety urządzenia:

  • w metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy , że barwnik wbity głęboko pozostawi trwały nierówny tatuaż,
  • jest możliwość zachowania całkowitej sterylności. Do zabiegu używa się jednorazowych sterylnych igieł. Igły są pojedyncze a nie podwójne czy potrójne, co gwarantuje wykonanie dokładnego makijażu, oraz daje możliwość cieniowania,
  • pojemnik z barwnikiem znajduje się w rączce aparatu. Nie trzeba maczać igły w pojemniku, barwnik sam spływa po igle malując jak flamaster. -barwniki zostały opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych, nie wywołują alergii i maja działanie antyseptyczne,
  • barwniki conture 2000 są produkowane zgodnie z przepisami ue 93/04 ewg jako produkty medyczne. Po licznych badaniach przeprowadzonych przez europejski instytut inspekcji, kolory pigmentów zostały zatwierdzone i uznane za bezpieczne.

Makijaż permanentny brwi

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner® delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

Makijaż permanentny kreski

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long-Time-Liner® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.

Makijaż permanentny oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Decyzja należy do Ciebie: możesz wybrać bardziej miękką kreskę, która sprawi, że Twoje rzęsy będą grubsze, a jeśli wolisz bardziej dekoracyjny makijaż, możesz sprawić, że ich wygląd zostanie wzmocniony. Po zabiegu pigmentacji powieki w zdecydowany sposób poprawią ekspresyjność Twoich oczu.

Makijaż permanentny ust

Certyfikowana Linergistka LONG-TIME-LINER® sprawi, że Twoje usta będą nienaganne, a szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna!

Stosując Long-Time-Liner® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor, który jest zbliżony do naturalnej barwy ust lub nieco intensywniejszy. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture® Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice “Full-Lip-Shading”, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd!

Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki – nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.

Makijaż okolicznościowy

Makijaże okolicznościowe wykonujemy od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala na dobranie makijażu do typu urody i stroju. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientki.

Dlaczego my?

Postaw na długotrwały efekt

Współczesna kosmetologia stała się bardzo nowoczesna i wciąż się rozwija. Nasz wyspecjalizowany gabinet oferują usługi na najwyższym poziomie, dzięki którym kobiety wyglądają pięknie i młodo. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i najwyższej jakości kosmetyków wykorzystywanych w trakcie zabiegów, a także doświadczeniu i wiedzy personelu gwarantujemy wysoką jakość zabiegów jak i trwałe efekty. Ich skuteczność utrzymuje się przez odpowiednio długi okres. Ponadto wielu zabiegów, takich jak usuwanie naczynek, mezoteriapia, zabiegi wyszczuplające, czy likwidacja cellulit nie da się wykonać w innych warunkach niż salonowe.

Opinie

Zobacz co o nas mówią klienci

“Świetna obsługa, jestem bardzo zadowolona, profesjonalne wykonanie i jestem od razu o milion procent w lepszym humorze”
Źródło

“3 lata temu pokonałam specjalnie 400 km do tego Gabinetu. Warto było. Wkrótce ponownie przyjadę. Polecam”
Źródło

“Coś czego wszystkie szukamy. Szeroka gama usług najwyższej jakości. Wchodzę w różnym nastroju ale zawsze wychodziłam mega zadowolona i uśmiechnięta. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia bardzo wykwalifikowanych ale zarazem miłych pracowników”
Źródło

Przyjdź do naszego salonu

Każdy nosi w sobie piękno ale nie każdy potrafi je odkryć