Zabiegi - pielęgnacja twarzy

Zabiegi LIVING DIMENSION

W zależności od wieku i czynników działających na skórę z zewnątrz, potrzebuje ona zróżnicowanej pielęgnacji. Właściwe kosmetyki wspierają funkcje skóry i pomagają uzyskać oczekiwane efekty.

Produkty LIVING DIMENSION umożliwiają indywidualną pielęgnację. W każdym wieku. Dla każdej skóry.

Zabieg regenerujący - LD 1

Krem LD 1 jest produktem wyjątkowym-jego receptura opracowana została w połowie lat 50-tych. Powstał podczas badań nad możliwościami regeneracji skóry i spłycenia blizn po naświetlaniach. LD 1 - krem-maść o stałej, zwartej konsystencji produkowany jest bez dodatku wody, a zawarte w nim substancje czynne zostają uaktywnione dopiero przy połączeniu z wodą.

Zabieg z zastosowaniem LD 1 polecany jest w następujących przypadkach:

  • skóra z bliznami po przebytym trądziku
  • cera szara, blada, źle ukrwiona, o rozszerzonych porach
  • skóra wymagająca regeneracji, zmęczona
Więcej
Zabieg Ultimate Luxury Pearl

Poznaj wyjątkową skuteczność ekskluzywnej serii kosmetyków Ultimate Luxury Pearl podczas bogatego w niezwykłe doznania, regenerującego i relaksującego zabiegu LIV Pearl. Pozwól, aby szlachetny eliksir z pereł i jedwabiu przywrócił Twojej skórze młodzieńczą gładkość, świeżość i aksamitną miękkość.

Zabieg Cesarzowej

Intensywna pielęgnacja wellness na bazie ekskluzywnych kosmetyków zawierających ekstrakt z kawioru, znany ze swych niezwykłych właściwości regenerujących. Bogata receptura i kosztowne składniki szlachetnych produktów linii Ultimate Luxury Caviar intensywnie nawilżają oraz dostarczają nowej energii.

Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor