Zabiegi - pielęgnacja dodatkowa

opalanie.jpg, 13kB

ZABIEG PORING-METHOD

ZABIEG PORING-METHOD - kuracja oparta jest na wstrzykiwaniu w skórę specialnie opracowanej formuły kwasu hialuronowego. Zabieg wstrzykiwania jest bezbolesny, wstrzykiwacz PoreJet jest bowiem urządzeniem bezigłowym, a kwas hialuronowy wstrzykiwany jest pod dużym ciśnieniem aż do skóry właściwej. Energia mechaniczna działania sprężyny i specialnego tłoku wstrzykiwacza PoreJet umożliwia wprowadzenie pod dużym ciśnieniem bardzo cienkiego strumienia kwasu przez naskórek, bez nakłuwania igłą.

METODA PORING-METHOD idealnie nadaje się do zwalczania i wypełniania zmarszczek wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), bruzd nosowo-wargowych, lwiej zmarszczki oraz zmarszczek mimicznych i kurzych łapek. Efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra staje się młodzieńczo zaróżowiona i uelastyczniona, a zmarszczki przestają być widoczne.

PORING-METHOD nie tylko wypełnia i wygładza zmarszczki, ale również uruchamia naturalne mechanizmy odbudowy i regeneracji skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny a lista przeciwwskazań jest bardzo krótka.

Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor