Makijaż

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 3-5 lat. Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i rzęs oraz do poprawienia kształtu ust, linii brwi, rozświetlenia ust oraz do retuszowania plam barwnikowych, blizn i tatuaży. Wykonujemy go metodą numer 1 na świecie Long-Time-Liner® Conture® Make-up. Conture Make - Up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobieranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnych kolorów ust.

Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostaję osadzone w skórze i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny ok. 5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te ustępują najpóźniej do dnia następnego.

Przez 4 dni po zabiegu skóra poddana barwieniu nie powinna być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą i nawilżać kremem oferowanym przez osobę wykonującą makijaż. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, solarium, ani przebywać w miejscach nasłonecznionych. Około 2-3 dnia po zabiegu naskórek w miejscach poddanych zabiegowi zaczyna się złuszczać wraz z częścią barwnika. Jest to proces naturalny. Około 5-7 dnia po zabiegu kolor traci 50% intensywności wyjściowej. Metoda nie powinna być stosowana w czasie ciąży, infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę i cukrzycę oraz przyjmujących leki sterydowe.

1-2 tygodnie po zabiegu należy przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów (korekta I). Jeżeli w jakimś czasie po zabiegu i korekcie zauważą Panie pewne niedoskonałości mają Panie prawo jeśli to będzie uzasadnione do ewentualnej II bezpłatnej korekty. Każda następna korekta do roku po wykonanym wynosi w przypadku brwi 200zł, kresek 150 zł. Po roku od daty wykonania zabiegu ponowny makijaż permanentny wycenia się na połowę wartości pierwszej wykonanej usługi. Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Więcej

Makijaż permanentny

Dlaczego wybieramy metodę Long-Time-Liner®?

To najwyższa jakość wykonania a także bezwzględna czystość i higiena potwierdzona przez wielu lekarzy i profesjonalistów medycznych.

Zalety urządzenia:

  • w metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy , że barwnik wbity głęboko pozostawi trwały nierówny tatuaż,
  • jest możliwość zachowania całkowitej sterylności. Do zabiegu używa się jednorazowych sterylnych igieł. Igły są pojedyncze a nie podwójne czy potrójne, co gwarantuje wykonanie dokładnego makijażu, oraz daje możliwość cieniowania,
  • pojemnik z barwnikiem znajduje się w rączce aparatu. Nie trzeba maczać igły w pojemniku, barwnik sam spływa po igle malując jak flamaster. -barwniki zostały opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych, nie wywołują alergii i maja działanie antyseptyczne,
  • barwniki conture 2000 są produkowane zgodnie z przepisami ue 93/04 ewg jako produkty medyczne. Po licznych badaniach przeprowadzonych przez europejski instytut inspekcji, kolory pigmentów zostały zatwierdzone i uznane za bezpieczne.
Więcej
makijaz-permanentny-kreski.jpg, 13 kB

Makijaż permanentny brwi

Kształt brwi definiuje cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Na początek konieczne jest dobranie odpowiedniego koloru, który zostanie użyty do zarysowania brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów Linergistka Long-Time-Liner® delikatnie tworzy piękny wygląd włosków. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

Więcej
makijaz-permanentny.jpg, 13 kB

Makijaż permanentny kreski

Wyobraź sobie kredkę do oczu, która nie rozmazuje się nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z Long-Time-Liner® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.

Makijaż permanentny oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.

Decyzja należy do Ciebie: możesz wybrać bardziej miękką kreskę, która sprawi, że Twoje rzęsy będą grubsze, a jeśli wolisz bardziej dekoracyjny makijaż, możesz sprawić, że ich wygląd zostanie wzmocniony. Po zabiegu pigmentacji powieki w zdecydowany sposób poprawią ekspresyjność Twoich oczu.

Więcej
makijaz-permanentny-usta.jpg, 2 kB

Makijaż permanentny ust

Certyfikowana Linergistka LONG-TIME-LINER® sprawi, że Twoje usta będą nienaganne, a szminka nie będzie Ci już praktycznie potrzebna!


Stosując Long-Time-Liner® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor, który jest zbliżony do naturalnej barwy ust lub nieco intensywniejszy. Następnie podkreślamy kontur warg za pomocą Conture® Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice "Full-Lip-Shading", mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich wargi, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd!

Po zakończeniu kolor Twoich ust będzie idealny i długotrwały. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki – nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na okoliczności.

Więcej

Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor