Zabiegi - pielęgnacja twarzy

giga-white.jpg, 2,4kB

Giga white - aktywny zabieg wybielający

Innowacyjna molekuła wybielająca i chroniąca przed fotostarzeniem skóry.
Coraz częściej spotykanym w gabinetach kosmetycznych defektem skóry są przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Latem chętnie korzystamy z kąpieli słonecznych, które uważane są za główną przyczynę ich powstawania. Możemy jednak borykać się z tym problemem pomimo ochrony skóry, ponieważ wpływ na to mogą mieć również zaburzenia hormonalne, przyjmowane leki fotouczulające czy stosowane kosmetyki.Wykorzystywane do tej pory surowce depigmentacyjne, najczęściej ekstrakty roślinne, nie wykazywały się pełną skutecznością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma CLARENA wprowadziła do swojej oferty w pełni profesjonalną kurację wybielającą uzupełnioną o pielęgnację domową. Formuła tych preparatów oparta jest na opatentowanej molekule depigmentującej Chromabright tm MFF, której niespotykane do tej pory działanie wybielające potwierdzono badaniami (43% zahamowanie syntezy melaniny). Spełnia ona wszystkie wymagania stawiane w nowoczesnej kosmetologii: efektywność i skuteczność, działanie profilaktyczne, pełne bezpieczeństwo stosowania i ochrona przed fotostarzeniem skóry.

Wskazania do zabiegów:

  • Skóra z przebarwieniami różnego pochodzenia

Działanie zabiegu:

  • Rozjaśnianie przebarwień już istniejących, poprzez regulację syntezy melaniny zapobieganie powstawianiu nowych plam, ochrona fotoprotekcyjna

Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor