Zabiegi - pielęgnacja twarzy

Dermapen ( mezoterapia mikroigłowa z dermapenem) - NOWOŚĆ

Zabieg ten działa na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł, powodując wytworzenie mikrokanalików, przez które wnikają substancje czynne, użyte do zabiegu.

Do przeprowadzenia tej procedury, stosowane są mezokoktajle używane w tradycyjnej mezoterapii. Zabieg przy użyciu DERMAPEN® jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry, zastosowana w DERMAPEN®, zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę.

Po przygotowaniu skóry, dokonuje się automatycznych mikronakłuć przy pomocy sterylnej, jednorazowej końcówki, zaopatrzonej w liczne mikroigiełki. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji, w zakresie od 0,5 do 2,5 mm, pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Zabieg jest stosowany w celu rewitalizacji, odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu, poprawy gęstości skóry wiotkiej i cienkiej, odmłodzenia okolicy oczu, spłycenia zmarszczek, zmniejszenia wielkości porów.


Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor