Zabiegi - pielęgnacja dodatkowa

Depliacja

wosk.jpg, 10kB

Woskiem

Depilacja polega na nakładaniu na skórę ciepłego półpłynnego lub płynnego wosku, który odrywa się szybkim ruchem w stronę przeciwną do kierunku wzrostu włosów. Warunkiem skuteczności tej metody jest odpowiednia długość włosów - powinny mieć minimum 0,5 mm długości.

Ten rodzaj depilacji pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką, po zabiegu włosy odrastają wolniej i są słabsze. W przypadku skóry wrażliwej, z problemami naczyniowymi poleca się wosk kosmetyczny na zimno lub pastę cukrową. Niewątpliwą wadą tego zabiegu jest jego bolesność, nieumiejętnie przeprowadzona depilacja może również prowadzić do zapalenia mieszków włosowych.

Więcej
cukier.jpg, 6,0kB

Pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową to nowoczesna technika depilacji. Zabieg przeznaczony jest dla osób z wrażliwą skórą. Depilacja przy użyciu pasty jest mniej bolesna i bardziej bezpieczna ponieważ nie ma możliwości poparzeń lub urazów skóry.


Depilacyjna pasta cukrowa zawiera wyłącznie składniki naturalne przy zabiegu nie łamie włosa tylko wyrywa z cebulką. Efekt utrzymuje się ok.4 -6-tygodni.

Więcej
nitkowanie.jpg, 4,5kB

Nitkowanie

Jest to metoda usuwania zbędnego owłosienia za pomocą bawełnianej nici. Odpowiednio spleciona nić tworzy pętelkę, która umożliwia chwytanie i usuwanie zarówno pojedynczych jak i całej linii włosów. Stosuje się do niewielkich powierzchni przede wszystkim do depilacji twarzy oraz regulacji brwi.

Metoda ta w przeciwieństwie do środków używanych do depilacji nie podrażnia skóry i nie powoduje alergii. Pozostawia lekkie zaczerwienienie, które mija po kilku minutach. Nie ma przeciwwskazań do depilacji , może być stosowane również w przypadku bardzo wrażliwej, naczynkowej lub skóry z problemami dermatologicznymi.

Więcej

Pracujemy na markach:

GABINET KOSMETYCZNY ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67
kom. 735 812 540
pn.-pt.
09.00 - 21.00
sobota
10.00 - 14.00
Przedstawiciel firmy Babor